Stuur ons een bericht

Of mail ons op kantoor@francois-steenbeke.be

Goeie verzekeringen veroorzaken goeie nachtrust. Beperk je zorgen en bel, mail of bezoek ons.

Volg ons op

Of kom bij ons langs

Kantoor Drongen
Mariakerksesteenweg 98
9031 Drongen
drongen@francois-steenbeke.be
+32 9 227 86 14
Kantoor Gent
Kon. Elisabethlaan 51
9000 Gent
gent@francois-steenbeke.be
+32 9 248 03 82
 

Ons team

François-Steenbeke bvba telt 6 enthousiaste en hulpvaardige mensen. Wij werken heldere verzekeringsoplossingen uit aan een betaalbare premie, want iedereen verdient het om goed verzekerd te zijn.

Gert-Jan François

Zaakvoerder

Gert-Jan François

T +32 9 277 86 14
gert-jan@francois-steenbeke.be

Betty Steenbeke

Stichtster en zaakvoerster

Betty Steenbeke

T +32 9 227 86 14
betty@francois-steenbeke.be

Karen Van Herreweghe

Verzekeringen – Schade

Karen Van Herreweghe

T +32 9 330 13 92
karen@francois-steenbeke.be

Jill Cortvriendt

Onthaal & boekhouding

Jill Cortvriendt

T +32 9 330 13 93
jill@francois-steenbeke.be

Katlijn Arnoys

Advies & beheer verzekeringen

Katlijn Arnoys

T +32 9 330 13 90
katlijn@francois-steenbeke.be

Martin De Meyere

Kantoorverantwoordelijke Gent

communicatie en grafisch ontwerp door communicatiebureau Lavagraphics